Cum arată micul dejun al Mihaelei Rădulescu

18 martie, 2014
1503963 733451600028310 1585743072 n jpeg

Îi admirăm stilul de viaţă, o invidiem pentru formele trupului ei şi ne întrebăm mereu care este secretul frumuseţii sale. Drept răspuns, vedeta ne oferă câteva crâmpeie din viaţa ei, cu sfaturi pentru un trai armonios.

Îi admirăm stilul de viaţă, o invidiem pentru formele trupului ei şi ne întrebăm mereu care este secretul frumuseţii sale. Drept răspuns, vedeta ne oferă câteva crâmpeie din viaţa ei, cu sfaturi pentru un trai armonios.

Nu e prima dată când tragem cu ochiul la contul de Facebook sau blogul Mihaelei Rădulescu. Şi o facem destul de des, pentru că ne place şi pentru că mai avem şi câte ceva de învăţat. Ori de furat lecţii de viaţă. Iar azi am fost iarăşi norocoşi. Iată care a fost postarea care ne-a înviorat dimineaţa:

„Primul, în fiecare dimineaţă... Amestec de senzaţii, fiori de plăcere şi valuri de energie după, ....care-mi trezesc mereu aceeaşi poftă pentru a doua zi... Şi nu e vorba de vreun bărbat !:))))))) Începeţi lista de treburi zilnice cu voi înşivă. Mic dejun cât mai sănătos, sport măcar 15 minute şi duş, spălat pe dinţi şi pe creier, de gânduri negre sau meschine:). S-aveţi o zi frumoasă!“, a scris Mihaela pe contul său, postând o fotografie cu un mic dejun copios, numai bun pentru un start reuşit al zilei.

image

Foto: pagina personală



Recente pe Ok! Magazine

Theo Rose (2) jpeg
Barack Obama si Michelle Obama jpg
jennifer garner john miller Ben Affleck profimedia 0819951262 jpg
1 zodii noroc la bani jpg jpeg
Anca Serea a răcit
George și Amal Clooney la New York, GettyImages (6) jpg
FotoJetGarner (1) jpg
mame de vedete colaj  jpg
Vedete piele și os getty images profimedia jpg
Alina Sorescu, Facebook (1) jpg
Minerva, Astro Hub (1) jpg
Papa Francisc   GettyImages 1577814981 jpg
diana sucu facebook jpg
alin ionescu si larisa jpg
Salma Hayek  foto   Shutterstock jpg
Ben Affleck cu Jennifer Garner și Jennifer Lopez jpg
Madonna și fiicele gemene foto Instagram jpg
FotoJet Kim jpg