Cum s-au pregătit starurile pentru premiile Grammy

Actualizat:
lea michele jpeg

Duminică seara, starurile au luat parte la decernarea premiilor Grammy, denumite şi ”Oscarurile muzicale”. Lucrurile s-au derulat ca de obicei: celebrităţile au defilat pe covorul roşu în faţa a sute de fotografii, după care s-au distrat în ”spatele cortinelor” la petrecerile private. Mai înainte de asta, însă, vedetele au trecut prin procedeul ştiut: alegerea machiajului, apoi a coafurii, şi-n cele din urmă probatul rochiilor şi a bijuteriilor. Haideţi să vedem şi noi, aşadar, cum s-au pregătit starurile pentru această gală!

Demi Lovato

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on Feb 10, 2017 at 12:50pm PST

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on Feb 10, 2017 at 12:50pm PST

Înainte să îmbrace ţinuta semi-transparentă şi mulată la Grammy, Demi Lovato s-a pregătit în ”sala de forţă”. Aceasta a postat pe contul de Instagram o fotografie în care apare antrenându-se cu un sac de box. ”Tipul meu de pregătire pentru Grammy”, a scris cântăreaţa în dreptul fotografiei respective.

Heidi Klum

image

Modelul de 43 de ani le-a oferit internauţilor ocazia de a o vedea fără make-up, chiar înainte de a începe să se pregătească pentru seara cea mare. Fanii s-au arătat încântaţi de curajul lui Heidi şi-au răsplătit-o cu sute de mii de like-uri.

Carrie Underwood

image

Nici pentru ea n-au fost lucrurile mai uşoare! Carrie s-a pregătit timp de câteva ore pentru a-şi face apariţia pe covorul roşu al premiilor Grammy.

Lea Michele

image

Ea s-a distrat, probabil, cel mai bine la ”pregătirile” pentru Grammy. Ea şi stilistul ei, Brad Goreski, au avut timp şi de o şedinţă foto înainte de defilarea pe covorul roşu!

Celine Dion

Gown/Robe: @ZuhairMuradofficial Shoes/Chaussures: @Gucci Jewels/Bijoux: Dvani jewelry A video posted by Céline Dion (@celinedion) on Feb 12, 2017 at 4:27pm PST

Gown/Robe: @ZuhairMuradofficial Shoes/Chaussures: @Gucci Jewels/Bijoux: Dvani jewelry

A video posted by Céline Dion (@celinedion) on Feb 12, 2017 at 4:27pm PST

Echipa artistei a oferit un sneak peek din procesul de pregătire de dinainte de premiile Grammy, chiar din camera acesteia de hotel.



Recente pe Ok! Magazine

Keir Starmer și soția lui, Victoria   GettyImages 2282725198 jpg
Prietenii tăi  foto   Getty jpg
Ileana Lazariuc foto Vlad Andrei pentru Kultho jpg
Reginele de la Bollywood foto profimedia getty images jpg
soții Ceaușescu  foto   GettyImages 901900356(2) jpg
Calista Flockhart și Harrison Ford  foto   Profimedia jpg
Shakira sexy   FOTO Facebook 5 jpg
Dallas  foto   Profimedia jpeg
Emmanuel Macron și soția sa, Brigitte, l au invitat pe Donald Trump la Versailles, Profimedia (3) jpg
Jennifer Lopez și Brett Goldstein, Profimedia (2) jpg
Sydney Sweeney, Profimedia (2) jpg
Sergiu Celibidache, profimedia 0418277397 jpg
FotoJet (66) jpg
Emily Ratajkowski  sursa foto   Instagram jpg
Marian Godină   arhiva personală (3) JPG
FotoJet (67) jpg
Machiaj mireasa jpg
   Carmen Brumă a terminat sesiunea și e fericită că se pregătește de vacanță