Dezastru pe scenă! Cele mai penibile momente ale vedetelor!

Actualizat:
Asta, da demonstrație că vestimentația îți poate juca feste!  jpeg

Cine a spus că meseria de cântăreaţă nu este una cu riscuri? Şi nu vorbim de faptul că fiind vedetă încearcă cineva să-ţi facă rău, ci de răul pe care ţi-l faci tu ca vedetă. Nu înţelegeţi ce vrem să spunem, nu? Mai bine vă ilustrăm!

Cine a spus că meseria de cântăreaţă nu este una cu riscuri? Şi nu vorbim de faptul că fiind vedetă încearcă cineva să-ţi facă rău, ci de răul pe care ţi-l faci tu ca vedetă. Nu înţelegeţi ce vrem să spunem, nu? Mai bine vă ilustrăm!

S-o luăm de exemplu pe Lady Gaga. Este o artistă completă, schimbă ţinute cât mai spectaculoase, încearcă să facă show cu orice preţ... Mă rog, după câte i s-au întâmplat pe scenă, probabil să gândeşte să mai renunţe la unele artificii.

Amintim cu această ocazie de căzătura de mare frumuseţe pe care Lady Gaga a luat-o din cauza unor pantofi cu care oricui i-ar fi imposibil să meargă.

image

Dar şi de căzătura, pe scenă, din altă dată. Da, Gaga, cam asta se întâmplă când te urci pe pian în loc să cânţi la el.

image

Click pe următoarea!

Senzaţia ruşinii a simţit-o şi Beyonce când părul i s-a prins în mijlocul concertului într-un ventilator. Ouch! Măcar aşa am văzut că acela e părul ei şi nu o perucă!

image

Nici Madonna n-a avut o altă soartă când a încercat să-şi calce angajaţii în picioare la propriu. Se întâmpla pe scena la Brit Awards când regina pop a căzut în faţa a sute de mii de fani, din cauza unui show scenic plănuit greşit.

image

Când se spune că trebuie să faci o figură frumoasă la Oscar, suntem siguri că nu se refereau la ce-ai făcut tu, Jen! (Jennifer Lawrence)

image

Nici Britney Spears nu a fost scutită de momente penibile pe scenă. Cântăreţei i-a căzut în mijlocul concertului o parte dintre extensii. Şi ea nici măcar nu a observat!

image

Sursă foto: Twitter / Pinterest



Recente pe Ok! Magazine

Camelia Șucu, alături de Prințul Albert și Prințesa Charlene la Balul Crucii Roșii de la Monaco   FOTO Facebook (2) jpg
Andreea Marin   FOTO Alex Gâlmeanu pentru Secret Nipple (1) jpg
Murat Yakin, antrenorul Elveției, Profimedia (1) jpg
ElaC1 jpg
Carmen Electra din nou în Playboy (2) jpg
cabral instagram jpg
3 paulina porizkova jpg jpeg
FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg