Donald Trump, la munca de jos

Actualizat:

Celebrul miliardar a ajuns să cureţe toalete, să dea cu aspiratorul, să servească la mese şi s-o facă pe valetul şi portarul. Da, Donald nu se teme de munca de jos şi va dovedi asta

Celebrul miliardar a ajuns să cureţe toalete, să dea cu aspiratorul, să servească la mese şi s-o facă pe valetul şi portarul.

Da, Donald nu se teme de munca de jos şi va dovedi asta în ediţia de mâine a show-ului lui Oprah. La 64 de ani, mogulul şi-a suflecat mânecile şi a executat, cot la cot cu angajaţii săi, toate muncile necesare pentru întreţinerea unuia dintre hotelurile sale, demonstrându-i lui Oprah că ştie tot ce trebuie pentru a-şi conduce imperiul. Trump va fi prezent la The Oprah Show, cu cei cinci copii ai lui (Donald Trump jr., Ivanka, Eric, Tiffany şi Barron) şi soţia sa, Melania Knauss-Trump (40). „Mă consider un familist. Am fost un tată extraordinar, dar un soţ mai puţin bun”, i-a mărturisit el lui Oprah, adăugând că a învăţat din greşelile celorlalte două mariaje ale sale.

Foto: Northfoto



Recente pe Ok! Magazine

Andreea Marin   FOTO Alex Gâlmeanu pentru Secret Nipple (1) jpg
Murat Yakin, antrenorul Elveției, Profimedia (1) jpg
ElaC1 jpg
Carmen Electra din nou în Playboy (2) jpg
cabral instagram jpg
3 paulina porizkova jpg jpeg
FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg