El a câştigat „Ferma: Un nou început“! Moroşanu şi Marius s-au bătut pentru 50.000 de euro, dar doar unul a plecat acasă cu marele premiu

Actualizat:
1 catalin morosanu si marius craciun jpg jpeg

Anul acesta, Pro TV a adus în casele românilor un nou format de show, „Ferma: Un nou început“, o emisiune care a debutat la finalul lunii ianuarie şi care a ajuns la final.

În această seară va avea loc marea finală a emisiunii de la Pro TV, iar pentru premiul în valoare de 50.000 de euro se vor duela Cătălin Moroşanu şi Marius Crăciun, după ce au reuşit să-i învingă în semifinale pe Cătălin Zmărăndescu, Otniela Sandu şi Florin Pastramă.

3 castigator ferma 2019 646x404 jpg jpeg

Potrivit jurnaliştilor de la Cancan, lupta dintre Moroşanu şi Marius a fost una aprigă, însă câştig de cauză nu a avut cel supranumit Moartea din Carpaţi, ci fostul concurent de la „Ninja Warrior“.

„Sportul m-a ajutat să fiu mai disciplinat, mai educat, să respect oamenii, să cunosc oameni noi, tipologii de oameni diferite şi mi-a dezvoltat foarte multe funcţii motorii şi calităţi motrice. Munca nu mă sperie. Am avut multe job-uri astfel încât să îmi pot câştiga pâinea şi să îmi ajut familia. Dacă voi câştiga ‘Ferma’, vreau să folosesc banii pentru a le asigura celor dragi o viaţă decentă“, spunea, înainte de emisiune, Marius Crăciun.



Recente pe Ok! Magazine

Andreea Marin   FOTO Alex Gâlmeanu pentru Secret Nipple (1) jpg
Murat Yakin, antrenorul Elveției, Profimedia (1) jpg
ElaC1 jpg
Carmen Electra din nou în Playboy (2) jpg
cabral instagram jpg
3 paulina porizkova jpg jpeg
FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg