Emma Watson: eşec dureros

Actualizat:

Se vede treaba că frumuşica din seria Harry Potter nu poate face nicio vrajă când vine vorba de complicata lume a modei în care şi-a dorit atât de tare să reuşească.

Se vede treaba că frumuşica din seria Harry Potter nu poate face nicio vrajă când vine vorba de complicata lume a modei în care şi-a dorit atât de tare să reuşească.

Linia de haine pe care actriţa de 21 de ani a lansat-o sub brandul People Tree s-a dovedit un mare insucces. Nimeni n-a părut interesat de creaţiile respective, astfel că vânzările au fost la pământ. Şi ar fi trebuit să fie primul pas spre visul Emmei de a-şi construi o afacere în modă cu produse ecologice!

"Emma e cumplit de dezamăgită. Dar chiar şi la reduceri, hainele ei au rămas neatinse pe rafturi", a declarat o sursă din aturajul vedetei. Aşa se face că tânăra vedetă a anulat chiar şi noua colaborare pe care şi-o propusese cu designerul italian Alberta Ferretti - şi s-a refugiat în studiile de la Universitatea Oxford, despre care spune acum că-i răpesc tot timpul.

Foto: Reuters



Recente pe Ok! Magazine

Andreea Marin   FOTO Alex Gâlmeanu pentru Secret Nipple (1) jpg
Murat Yakin, antrenorul Elveției, Profimedia (1) jpg
ElaC1 jpg
Carmen Electra din nou în Playboy (2) jpg
cabral instagram jpg
3 paulina porizkova jpg jpeg
FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg