Exclusiv! Prima vacanţă în 4, departe de România. Andreea Bălan: "O să fie nebunie"

Actualizat:
1 andreea balan vacanta in mauritius jpg jpeg

Andreea Bălan pleaca în vacanţă alături de toată familia. Este prima vacanţă în patru, alături de soţul ei şi cele două fetiţe, Ella şi Clara. 

Anul 2019 a fost unul plin pentru Andreea Bălan. În primăvară, cântăreaţa a trecut printr-o mare încercare când a adus pe lume pe a doua fiică a ei, pe Clara. A avut anumite complicaţii pe masa de operaţie, iar medicii au acţionat. Din fericire, vedeta şi-a revenit spectaculos, este fericită alături de frumoasa ei familie. 

După atâtea concerte, după atâta muncă, acum vine şi răsplata. În formulă completă vor pleca în vacanţă, în Mauritius.

"Pe 3 ianuarie plecăm în vacanţă în Mauritius. Mergem noi doi, cu copiii. O să fie o nebunie…o să detaliez totul pe vlogul meu.

Aceasta este prima vacanţă în 4. Tăticul se va înarma cu răbdare, Trebuie să şi filmăm, să şi postăm, ne distrăm, o să fie nebunie.", a spus Andreea Bălan exclusiv pentru OK!. 

Totodată, ea ne-a făcut o dezvăluire neaşteptată. 

"Da, e cea mai frumoasă perioadă din viaţa mea!"



Recente pe Ok! Magazine

POZA V2 GENERALA MICUTZU png
Corina Caragea 2026   FOTO Facebook (1) jpg
Alexandru Ciucu 2026   FOTO Sorin Stana, OK Romania (1) jpg
Diana Munteanu (4) jpg
Audrey Hepburn, Profimedia (2) jpg
Cățeluș salvat, Instagram Roman Camacho png
Vatican, călugăriță  foto   Pixabay, GettyImages jpg
Penélope Cruz, GettyImages 2283206414 jpg
Reese Witherspoon, Profimedia (2) jpg
Ana de Armas se distrează în vacanță   FOTO Instagram (1) jpg
James Bond Pierce Brosnan   GettyImages 1146554 jpg
Faye Dunaway, Warren Beatty  foto   profimedia 0971833589 jpg
Magic Mike Manganiello jpeg
FotoJet (73) jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233784 jpg
Rebel Wilson   Instagram (6) jpg
Ben Affleck foto profimedia jpg
Motanul Larry la Trooping the Colour   Instagram jpg