Fondatorul Youtube-ului trebuie să-i plătească lui Kim Kardashian 440.000$. Află de ce!

Actualizat:
459229462 jpeg

Dacă vă întrebaţi cum mai face bani zilele acestea Kim Kardashian, ar trebui să spunem că ”fără să mişte vreun pai”. Ei bine, da, Kim Kardashian reuşeşte să scoată bani din piatră seacă, aşa că nu-i de mirare că l-a făcut pe fondatorul Youtube să-i fie dator cu o sumă colosală.

Ce-i drept, Chad Hurley, care a demisionat de la Youtube pentru a crea MixBit, şi-a făcut-o cu mâna lui, atunci când a filmat şi făcut public pe MixBit, fără permisiunea lui Kim, momentul unic al cererii în căsătorie de către Kanye West, de acum doi ani.

image

După cum era de aşteptat, Kim n-a stat prea mult pe gânduri şi l-a dat în judecată pe Chad pentru că a filmat fără permisiunea ei acel moment şi pentru că, ulterior, a postat acest filmuleţ pe site-ul lui.

Iar acum că lupta în instanţă s-a încheiat, acesta este obligat să-i plătească lui Kim suma de 440.000$ în următoarele zile.



Recente pe Ok! Magazine

Celine Dion, Getty jpg
Victoria și David Beckham, Instagram (2) jfif
elena udrea  la plaja jpg
Tom Cruise, Katie Holmes  foto   shutterstock 165862814 jpg
Jennifer Lopez  foto   Instagram jpg
george clooney amal clooney venice 090224 2 edc6ceb89e4d4be59a3e28a2bb62a055 jpg
Diana Munteanu în Santorini  FOTO Instagram (8) jpg
UNTOLD2026 jpeg
Nicole Kidman colaj Profimedia jpg
Elizabeth Taylor, Marilyn Monroe  foto   Profimedia jpg
Brad Pitt si Angelina Jolie  jpg
Salma Hayek, Getty (8) jpg
Kristin Davis, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall pe platourile de filmare Sex and the City The Movie, New York, septembrie 2007, Profimedia jpg
Celine Dion în natură   FOTO Deanna Marti, Facebook (3) jpg
Jennifer Lopez, din ce în ce mai sumar îmbrăcată, Foto Instagram (5) jpg
FotoJet (82) jpg
Brad Pitt  foto   Shutterstock jpg
FotoJet (82) jpg