FOTO & VIDEO Un nou show marca Novak Djokovic

21 noiembrie, 2012

Tenismanul sârb a participat, zilele trecute, la inaugurarea unui teren de tenis în favela La Rocinha, cea mai mare din Rio de Janeiro, alături de idolul

Tenismanul sârb a participat, zilele trecute, la inaugurarea unui teren de tenis în favela La Rocinha, cea mai mare din Rio de Janeiro, alături de idolul local, fostul tenisman Gustavo Kuerten.

Cu această ocazie, actualul nr.1 mondial a jucat şi un meci demonstrativ cu Kuerten, în care a făcut, ca de obicei, show. Djokovic a dansat pe teren pe ritmurile Ai Se Eu Te Pego, l-a imitat pe Federer şi apoi s-a lăsat masat de fane, la bustul gol.

Însă Djokovic nu este singurul tenisman care a încercat ritmurile celebrului hit brazilian, Rafa Nadal dansând şi el de zor pe această melodie, într-un club din Spania, anul trecut. Cine se mişcă mai bine?



Recente pe Ok! Magazine

Melania Trump la Ziua Mamei   profimedia 0996692635 jpg
Amber Heard, GettyImages jpg
Bennifer la Paris (14) jpg
Enrique Iglesias   Instagram 3 jpg
Georgina Rodriguez la Met Gala 2025, Profimedia (5) jpg
Christopher Schwarzenegger colaj  jpg
Papa Leon profimedia 0996661227 jpg
FotoJet (38) jpg
Maria Marinescu la 40 de întrebări cu Denise Rifai   captură de ecran (6) png
ștefan bănică cătălin botezatu și radu ștefan bănică jpg
Conclav, Profimedia jpg
Nicole Kidman, GettyImages (6) jpg
INNA și Alexandra Stan jpg
Salonul Internațional Felin SofistiCAT (1) jpeg
FotoJet (38) jpg
Alexander Onassis, 1972   profimedia 0209983393 jpg
Gigi Hadid și Bradley Cooper nu se mai ascund (1) jpg
foto1 nicusor si sotia jpg