Girls Night Out! Vedetele şi-au dat întâlnire la o seară de fashion

17 octombrie, 2019
3 img 1 jpg jpeg

Cum te îmbraci ca să arăţi bine şi să te simţi bine? Aceasta a fost întrebarea serii în cadrul evenimentului GIRLS NIGHT OUT, organizat de Inga Valerie, Amazing Jewelry şi Laura Olaru.

Magazinul Inga Valerie din bulevardul Unirii a fost cadrul perfect pentru o seară dedicată stilului şi modei, la care au răspuns invitaţiei şi Dana Săvuică, Carmen Negoiţă, Adina Postelnicu (Heaven) şi Elena Ionescu. Unice şi originale, creaţiile designerului oferă încredere şi personalitate oricărei femei care-şi doreşte să iasă din tipare. Designerul a stat de vorbă cu fiecare invitată şi i-a oferit încrederea de a purta hainele într-un stil aparte, altfel. 

7 72289758 3093592524044229 7923757015174742016 o jpg jpeg

Accesoriile bine alese pot duce o ţinută la un cu totul alt nivel şi pentru că “frumuseţea stă în detalii” brandul danez de bijuterii şi ceasuri Amazing alături de Laura Olaru, designerul din spatele brandului de genţi şi pantofi cu acelaşi nume, au completat ţinutele Inga Valerie cu cele mai cool accesorii.

Seria de evenimente GIRLS NIGHT OUT va continuă în luna noiembrie în magazinul Amazing Jewelry din Bucureşti Mall – Tema evenimentului va fi “Truth or Dare”, unde experţi în styling personal ne vor ajută să schiţăm o garderoba care ne poate descrie de la o singură privire.



Recente pe Ok! Magazine

Jeffrey Epstein  foto   profimedia 0248726886 jpg
Dani Oțil la podcastul Gând la gând cu Teo Trandafir   captură de ecran (2) png
Margot Robbie în The Wolf Of Wall Street  foto   profimedia 0183328758 jpg
FotoJet (56) jpg
Ethan Hawke foto profimedia (2) jpg
Dieta folosită de Andreea Esca pentru a se menține   Facebook jpg
FotoJet (54) jpg
femeie trista jpg
FotoJet (56) jpg
Oase și Maria Pitică foto OK Magazine Sorin Stana jpg
Monica Bellucci, BAFTA 2026, GettyImages (6) jpg
Cindy Crawford, GettyImages (3) jpg
Planete, Pixabay (3) jpg
vedete la balul bridgerton bucurești FB  jpg
Eric Dane, GettyImages (1) jpg
Naomi Campbell  jpg
Blackpink - Facebook 5
diamant coroana Regina Elisabeta jpg