Gwyneth Paltrow, topless pentru o reclamă

Actualizat:

Nimic nu îmbracă mai bine şi nu flatează mai mult frumuseţea unei femei ca o bijuterie preţioasă. Cu asta pare să fie de-acord şi starul din „Shakespeare in Love, care a acceptat să pozeze dezbrăcată

Nimic nu îmbracă mai bine şi nu flatează mai mult frumuseţea unei femei ca o bijuterie preţioasă. Cu asta pare să fie de-acord şi starul din „Shakespeare in Love, care a acceptat să pozeze dezbrăcată pentru suplimentul de bijuterii al “revistei „Vanity Fair“.

După două naşteri, actriţa arată incredibil de bine şi a avut curajul să se lase fotografiată fără haine, doar cu o pereche de dresuri plasă şi câteva bijuterii ale casei Louis Vuitton.

Gwyneth spune că secretul ei constă în faptul că se trezeşte în fiecare dimineaţă ora 04.30 pentru a face sport, şedinţele de yoga pe care le practică cu religiozitate şi stilul de viaţă sănătos, bazat pe o alimentaţie atent urmărită.

„Nu sunt deloc o persoană matinală. Este doar ambiţie, sunt foarte strictă cu mine însămi. Când fac sport şase zile pe săptămână şi mănânc sănătos, mă simt mai bine“, a declarat ea.

Cu un asemenea corp, Paltrow ar face invidioasă orice femeie şi poate că însuşi Shakespeare s-ar putea îndrăgosti din nou.

Foto: dailymail.co.uk



Recente pe Ok! Magazine

Murat Yakin, antrenorul Elveției, Profimedia (1) jpg
ElaC1 jpg
Carmen Electra din nou în Playboy (2) jpg
cabral instagram jpg
3 paulina porizkova jpg jpeg
FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg
Olivia Wilde,Penelope Cruz, profimedia 1112334751 jpg