Imagini superbe cu Alexia Eram în Santorini! Fiica Andreei Esca împlinește astăzi 23 de ani

Zi mare în familia Andreei Esca! Alexia Eram, fiica prezentatoarei, împlinește astăzi 23 de ani și sărbătorește departe de România, în Santorini, Grecia!

Alexia Eram Santorini jpg

În urmă cu câteva zile, Alexia Eram și Mario Fresh, iubitul ei, au părăsit România pentru a petrece o vacanță de vis în Santorini, Grecia. Ei au și un motiv de sărbătoare: aniversarea vedetei, care acum a împlinit 23 de ani. 

Alexia Eram petrece de ziua ei cele mai frumoase momente în Grecia, s-a pozat în locții emblematice de pe insulă, îmbrăcată într-o rochie bleu ciel, cu trenă. Și-a ales perfect și locația pentru poză, dar și momentul, exact la apus. 

Alături de Mario Fresh, fiica Andreei Esca s-a bucurat și de o plimbare cu barca, unde a îmbrăcat un costum de baie inedit, în partea de sus e roz, iar în partea de jos e portocaliu. Nu a ratat nici ocazia de a se filma alături de Mario Fresh, îndrăgostiții apar sărutându-se într-un clip postat de Alexia pe Instagram, unde are peste 726.000 de urmăritori. 

„Dimineți ca aceasta! Săptămâna aniversară”, le-a dezvăluit ea fanilor ei. 

Alexia Eram, superbă în costum de baie. Cum se menține?

Alexia Eram reușește să aibă o siluetă de invidiat pentru că face mult sport și are o dietă echilibrată. „Încerc să mănânc echilibrat, merg la sală aproape în fiecare zi. Nu mănânc dulciuri și nu beau alcool în timpul săptămânii, exclus produse de patiserie”, preciza vedeta pentru unica.ro

De mai mulți ani de zile, Alexia Eram e și independentă financiar, se întreține de pe urma muncii sale. Și-a cumpărat un apartament, iar, de curând, și-a achiziționat și o mașină. „Mi-am dorit foarte mult să conduc, și după ce mi-am luat carnetul am început aventura în trafic cu o mașinuță simpatică, care și-a făcut treaba perfect: Golf 6 2012. Am cărat în ea toate valizele pline de haine pentru filmări, toate propsurile, aparatele, bagajele mele interminabile, dar necesare pentru o zi de muncă. Și m-a și plimbat prin vacanțe. 

A venit vremea să-i mulțumesc și o schimb cu o altă mașină, la care visam de mult, dar pentru care am avut nevoie de mai mulți bani. Pentru că, în pofida a ceea ce ar putea crede unii, alții, nu mai iau bani de la ai mei din anul 2 de facultate. Iată-mă, așadar, aici, fericită de achiziție și cu gândul la cum o să o fac și mai frumoasă… pentru că imediat va intra la costum tuning! Surpriză! Nu vă dau mai multe detalii. Revin cu rezultatul și le mulțumesc tuturor celor care mi-au dat posibilitatea să îmi văd visul împlinit!”, a scris Alexia Eram pe Instagram. 

Foto: Instagram



Recente pe Ok! Magazine

Alexandra Căpitănescu, Eurovision, Profimedia (3) jpg
Joan Collins, profimedia 1098870657 jpg
Victoria Swarovski la Eurovision 2026   Instagram 11 jpg
 De obicei, pe un concert de 45 de minute, Mihai Trăistariu încasează 1500 de euro
vedete la cannes getty images jpg
Gillian Anderson pe covorul roșu de la Cannes   GettyImages 2276081925 jpg
Iulia Vântur pe covorul roșu de la Cannes   FOTO capturi Instagram jpg
Demi Moore, GettyImages (16) jpg
Pam Grier, Profimedia (2) jpg
Sabrina Carpenter  foto   profimedia 1036749425 jpg
FotoJet (66) jpg
Cannes 2 jpg
Alexandra Căpitănescu   FOTO Dana Marin mare1 jpg
iepurași Playboy  foto   Profimedia jpg
George și Amal Clooney, invitații Regelui,  Profimedia (1) jpg
Andreea Gherasim, Bianca Brad, Sabina Iosub invitate la garden party la Palatul Elisabeta (1) jpg
andreea sandel balan  jpg
faraon  foto   profimedia 0418508554 jpg