”Îngerii” reinventaţi! Ce n-a reuşit Victoria’s Secret a reuşit Kim Kardashian, în cea mai recentă campanie de promovare a lenjeriei de corp semnată de ea

5 aprilie, 2022
1 skims campaign 2 jpg jpeg

Paradă de vedete şi super modele! Celebrii îngeri ”Victoria’s Secret” reinventaţi. Kim Kardashian este pe val cu noua sa companie Skims, foarte apreciată şi cu cifre impresionante.

După ce totul a început în urmă cu mulţi ani, clanul Kardashian devenind faimos pentru reality-show-ul ”Keep up with the Kardashian”, putem spune că a fost unul dintre cele mai profitabile emisiuni. Căci divele din familie au ajuns toate putred de bogate, nefiind nevoie să cânte sau să fie actriţe.

Iar Kim pare că a pus bazele unui adevărat imperiu. Lenjeria sa de corp este foarte apreciată pentru calitate şi pentru măsurile care se potrivesc oricăruit tip de corp. Bruneta a lansat şi o linie de costume de baie care s-a epuizat rapid, iar acum a venit momentul unei campanii de promovare iconice, care a adunat laolaltă adevărate top modele ale podiumurilor de modă: Heidi Klum, Tyra Banks, Alessandra Ambrosio şi Candice Swanepoel. Kardashian nu putea rata să apară şi ea însăşi în reclamă. Foştii îngeri Victoria’s Secret pozează în lenjerie intimă şi fac reclamă la body-uri, sutiene, bikini cu graţia lor binecunoscută. Klum, în vârstă de 48 de ani, a scris pe contul său de socializare că şedinţa foto a fost un adevărat succes şi s-a bucurat enorm pentru reuniune: ”A trecut mult timp de când nu am mai fost împreună”.

Ambrosio, diva de 40 de ani, a menţionat că s-a simţit grozav, în timp ce Swanepoel, de 33 de ani, a scris că este ”imaginea care îţi lipsea, dar nu ştiai.”

Foştii îngeri nu au pozat niciodată împreună într-o campanie publicitară. Ceea ce nu a reuşit Victoria’s Secret iată că a făcut Kim. Imaginea care va deveni o emblemă: îngerii reuniţi.

Pe Twitter, Kardashian a menţionat că nu intenţiona să apară şi ea în campanie, însă ”am pozat, întrucât imaginea era iconică!”, a dezvăluit fondatoarea brandului SKIMS.



Recente pe Ok! Magazine

FotoJet (45) jpg
Florin Piersic și Principesa Sofia la Gala Aniversară Piersic 90 (1) jpg
Ziua lui Cătălin Măruță de 48 de ani cu Andra   Instagram 2 jpg
Nicușor Dan blocat în Franța FOTO Facebook
Marina Voica la podcastul DO by Doinița Oancea   captură de ecran (8) png
Majestatea Sa Margareta si Principele Radu  la Palatul Elisabeta cu Emil Constantinescu si Nadia Constantinescu   Casa Majestatii Sale jpeg
victoria si david beckham foto facebook 1 jpg
vedete fit colaj jpg
FotoJet (51) jpg
Bianca Brad la concursul Miss Printesa Frumusetii, 1990   Facebook 4 jpg
vedete abstinente sexual colaj  jpg
Sandra Bullock profimedia 1030256787 (3) jpg
Monica Anghel cu soțul ei, Marian Caraivan   Facebook jpg
Chris Noth și Sarah Jessica Parker, Profimedia (2) jpg
J D  Vance și Usha Vance cu Donald Trump și Melania Trump   profimedia 0890986471 jpg
David Beckham și Brooklyn de Ziua Tatălui jpg
lava cake cu ciocolata jpeg
David și Victoria Beckham cu Brooklyn și Nicola GettyImages 1715467832 jpg