Mădălina Ghenea a făcut senzaţie în roşu. Vezi ce alte ţinute a mai purtat românca la Sanremo!

Actualizat:
madalina ghenea hepta 2286769 jpeg

A treia seară a Festivalului de muzică de la Sanremo, Italia, a însemnat o nouă seară plină de strălucire pentru frumoasa noastră compatrioată, Mădălina Ghenea.

Vedeta de 27 de ani a schimbat alte trei ţinute spectaculoase pe scena teatrului Ariston din Sanremo, şi anume trei rochii create de Vionnet Paris, după ce, în serile precedente, a purtat creaţii Alberta Ferretti şi Zuhair Murad.

Madalina Ghenea

image

Prima rochie purtată de colega prezentatorului Carlo Conti a fost una tip sirenă, cu franjuri, într-o nuanţă azurie. Roşul este, însă, culoarea care o prinde cel mai bine, iar acest lucru ni l-a demonstrat atunci când şi-a făcut apariţia în rochia vaporoasă, cu tăieturi sexy şi vedere la decolteul generos.

A doua rochie purtată de Mădălina

image

A treia ţinută aleasă de Mădălina n-a fost, însă, una prea fericită. Este vorba despre această creaţie complicată, alb-negru, cu o trenă puţin cam exagerată.

Ţinuta alb-negru a fost cel mai puţin reuşită

Una peste alta, ceva este clar! Festivalul de la Sanremo i-a adus Mădălinei şi mai multă recunoaştere internaţională…

Foto: Hepta



Recente pe Ok! Magazine

angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg
Olivia Wilde,Penelope Cruz, profimedia 1112334751 jpg
J LO (3) jfif
FotoJet (77) jpg
FotoJet (76) jpg
Otniela sexy jpg
Monstrul din Florența Netflix profimedia 1036937632 jpg
Taylor Swift nuntă poze fake AI jpg
Jackie JFK Bobby Kennedy și Ethel foto getty images colorată png
Cornel Ilie de la VUNK cu copiii lui jpg
2 jpg
Ana Bodea foto OK Magazine (2) jpg
Pamela Anderson   FOTO Instagram (2) jpg
Adelina Pestritu prezentatoare Burlacii Foc in Paradis VOYO si PRO TV (2) jpg
vedete în bikini jpg