Madonna are probleme de sănătate. Artista a întrerupt turneul Madame x

Actualizat:
1 profimedia 0262540315 jpg jpeg

Antrenamentele extenuante şi dietele drastice au făcut-o pe Madonna să îşi întrerupă turneul Madame x pe care îl demarase.

Artista de 61 de ani avea programate mai multe concerte în Boston, Massachusetts, de la 30 noiembrie la 2 decembrie, dar a anunţat să le anuleze din cauza unor dureri atroce şi la recomandarea medicilor. ''Vă rog să iertaţi această întorsătură neaşteptată a evenimentelor.Faptul că sunt pe scenă în fiecare seară îmi aduce atâta bucurie, iar anularea este ca o pedeapsă pentru mine, însă durerea pe care o am acum este copleşitoare şi trebuie să mă odihnesc şi să urmez recomandările medicilor pentru a putea reveni mai puternică şi şi a continua călătoria Madame X împreună cu voi toţi", a scris diva pe un site de socializare.

Madonna a anulat şi luna trecută un spectacol ce urma să aibă loc la New York. Solista a motivat atunci că s-a lovit la genuchi şi asta o împiedică să performeze. Solista este recunoscută pentu show-urile epuizante pe care le scoate la rampă, dar şi pentru modul bizar de a se recupera. Cântăreaţa face baie cu gheaţă după fiecare prestaţie.



Recente pe Ok! Magazine

Alexandru Ciucu 2026   FOTO Sorin Stana, OK Romania (1) jpg
Diana Munteanu (4) jpg
Audrey Hepburn, Profimedia (2) jpg
Cățeluș salvat, Instagram Roman Camacho png
Vatican, călugăriță  foto   Pixabay, GettyImages jpg
Penélope Cruz, GettyImages 2283206414 jpg
Reese Witherspoon, Profimedia (2) jpg
Ana de Armas se distrează în vacanță   FOTO Instagram (1) jpg
James Bond Pierce Brosnan   GettyImages 1146554 jpg
Faye Dunaway, Warren Beatty  foto   profimedia 0971833589 jpg
Magic Mike Manganiello jpeg
FotoJet (73) jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233784 jpg
Rebel Wilson   Instagram (6) jpg
Ben Affleck foto profimedia jpg
Motanul Larry la Trooping the Colour   Instagram jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233470 jpg
FotoJet (72) jpg