Maria Sharapova cu părul scurt. Cum ţi se pare?

Actualizat:
562940 10150652411942680 65920772679 9862959 843586776 n jpeg

Zeiţa terenurilor de tenis a renunţat la pletele ei blonde. Sau cel puţin asta părea că a făcut, după ce a postat ieri pe pagina ei de Facebook

Zeiţa terenurilor de tenis a renunţat la pletele ei blonde. Sau cel puţin asta părea că a făcut, după ce a postat ieri pe pagina ei de Facebook o poză în care apărea cu părul tăiat într-un bob scurt.

image

Toată lumea a crezut că frumoasa rusoaică a vrut să facă o schimbare înainte de-a împlini 25 de ani, pe 19 aprilie. Astăzi însă, Maria i-a liniştit pe fanii ei postând pe Facebook o poză în care toţi au putut vedea că frumosul ei păr este la fel de lung şi de blond. Se pare că tenismana s-a amuzat la o şedinţă foto probând tot felul de peruci, mai lungi sau mai scurte.

Ce ziceţi, i-ar sta bine cu părul scurt?



Recente pe Ok! Magazine

dare to shine 3 jpg
Rupert Everett și Natasha Richardson   Getty Images, Profimedia jpg
banner carmen bruma jpg
Andreea Marin, strălucitoare aseară la prezentarea de modă Elena Perseil  Ce vedete au urcat pe podium!
Michelle Pfeiffer,  profimedia 1107197315 jpg
Dua Lipa și Callum Turner sunt, oficial, căsătoriți, Foto Ray Collins (3) jpg
Alessandra Stoicescu si Sara foto OK Magazine Sorin Stana jpg
Nadia Comăneci, Bart Conner cu Andreea Răducan și Monica Roșu   FOTO Facebook jpg
Pamela Anderson și Tom Cruise Getty Images jpg
mame la 50 de ani  jpg
Sanda Țăranu a murit   FOTO TVR Cultural jpg
Heidi Klum, GettyImages (7) jpg
soldat roman din serialul Spartacus House of Ashur   profimedia 1061591904 jpg
Emma Morano, Profimedia (2) jpg
Jennifer Lopez, premiera Office Romance, Profimedia (1) jpg
FotoJet (70) jpg
Pandora Advertorial 2 jpg
Harper și David Beckham, Profimedia jpg