Mariah Carey loveşte din nou cu o ţinută vulgară

Actualizat:
Mariah Carey seen arriving at 'Jimmy Kimmel Live!' in Los Angeles jpeg

Chiar nu înţelegem de unde îşi cumpăra Mariah Carey aceste haine! Există cineva care continuă să creeze rochii mulate ca-n anii 80-90? Se pare că da, atâta timp cât astfel de cliente pline de bani le cumpără.

Vedeta de 46 de ani a lovit din nou cu o ţinută mai potrivită pentru o actriţă de filme porno, şi anume o rochie foarte scurtă, foarte mulată şi, ne scuzaţi, foarte urâtă.

Mariah Carey sosind la 'Jimmy Kimmel Live!'

Nu puteau lipsi, evident, faimoşii ciorapi plasă cu care îşi completează diva astfel de ţinute ieftine şi pantofii Louboutin cu toc cui şi foarte înalt.

Mariah a fost surprinsă în această ţinută nefericită ieri, în Los Angeles, înainte să apară în emisiunea lui  Jimmy Kimmel.

Vedeta a adoptat o nouă ţinută vulgară

De fapt, astfel de ţinute au devenit obişnuite pentru cântăreaţa de 46 de ani de când am aflat că se iubeşte cu mai tinerelul Bryan Tanaka, de 33 de ani, unul dintre dansatorii care o însoţesc în concerte.

Un alt exemplu de rochie nepotrivită, purtată recent

Foto: Splash News



Recente pe Ok! Magazine

angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg
Olivia Wilde,Penelope Cruz, profimedia 1112334751 jpg
J LO (3) jfif
FotoJet (77) jpg
FotoJet (76) jpg
Otniela sexy jpg
Monstrul din Florența Netflix profimedia 1036937632 jpg
Taylor Swift nuntă poze fake AI jpg
Jackie JFK Bobby Kennedy și Ethel foto getty images colorată png
Cornel Ilie de la VUNK cu copiii lui jpg
2 jpg
Ana Bodea foto OK Magazine (2) jpg
Pamela Anderson   FOTO Instagram (2) jpg
Adelina Pestritu prezentatoare Burlacii Foc in Paradis VOYO si PRO TV (2) jpg
vedete în bikini jpg