Melania Trump, șic în rochie cu buline, în ziua votului. Ea și Donald Trump au votat în Florida

6 noiembrie, 2024

Frumoasa fostă Primă Doamnă speră să se mai bucure încă o dată de acest statut impresionant. Miza este mare, iar candidații principali, amândoi foarte optimiști în ceea ce privește victoria.

Donald și Melania Trump în ziua alegerilor din SUA, Profimedia (2) jpg

Este evident că factorul glamour al cuplului Trump este Melania. O femeie superbă și foarte sofisticată, mereu în ton cu moda.

Donald și Melania Trump în ziua alegerilor din SUA, Profimedia (4) jpg

Nu s-a dezmințit nici de data aceasta, într-o zi cu mare miză, ziua votului.

Soții Trump au avut o apariție spectaculoasă în ziua alegerilor, la Centrul de agrement Morton și Barbara Mandel, marți, 5 noiembrie 2024, în Palm Beach, Florida.

Candidatul republican la președinție, fostul președinte Donald Trump și fosta primă doamnă Melania Trump și-au exercitat dreptul democratic.

Foarte sobră, Melania a optat pentru o ținută mai degrabă atipică ei. O rochie serioasă, lungă, cambrată, cu un cordon care îi marca talia subțire, mâneci scurte, pantofi cu toc. Fosta primă doamnă SUA și-a lăsat părul desfăcut și coafat în bucle romantice și nu a renunțat nicicum la ochelarii de soare, evident dorind să-și protejeze ochii de blițurile fotografilor.

Donald Trump a apelat din nou la celebrul său accesoriu, șapca roșie pe care scrie ”Să facem America măreață din nou.” Magnatul a îmbrăcat un costum bleumarin, o cămașă albă și nu a purtat cravată.

După vot, fostul preşedinte republican a declarat că este ”foarte încrezător” că va învinge, relatează CNN.

”Mă simt foarte încrezător”, a declarat el. ”Aud că stăm bine peste tot”.

El dă asigurări că va ”câştiga”, că alegerile ”nici măcar nu vor fi strânse”, ”dar va dura mult să se certifice” rezultatul.

”Am avut o campanie excelentă. Cred că poate e cea mai bună dintre cele trei. Am fost grozavi în prima. Am făcut mult mai bine în a doua, dar s-a întâmplat ceva. Aş spune că asta e cea mai bună campanie pe care am avut-o”, a declarat el, alături de soţia sa, fosta Primă Doamnă Melania Trump, scrie The Associated Press.

Întrebat dacă are vreun regret cu privire la campania sa, candidatul republican a răspuns: ”Nu mă pot gândi la vreunul”.

Foto: Profimedia



Recente pe Ok! Magazine

Mihai Morar, Facebook jpg
Ben Affleck alături de fiul său, Profimedia (2) jpg
FotoJet David jpg
Vedete la Bucharest Fashion Week Facebook jpg
Adelina Chivu  (1) jpg
Femeie plictisită, zodie introvertită, Pixabay jpg
Andreea Marin și fiica sa, Violeta Bănică, la Bucharest Fashion Week 2025   Instagram  (1) jpg
FotoJet Bezos jpg
Lauren Sánchez și Jeff Bezos la petrecerea Oscarurilor  Vanity Fair, GettyImages (1) jpg
Zodii greu de impresionat jpg
Anna Kournikova, Enrique Iglesias și copiii, Instagram png
Selena Gomez și logodnicul Benny profimedia 0834105401 (3) jpg
Monica Anghel PR (2) jpeg
Săptămâna a început bine pentru Dan Negru (53 de ani), supranumit „Regele audiențelor” în televiziune
ioana ginghina alexandru papadopol jpeg
Bennifer la premiera The Flash, 12 iunie 2023, Foto Profimedia (1) jpg
linda evangelista și milla jovovich getty profimedia jpg
FotoJet (37) jpg