Naomi Campbell îşi lansează propria linie vestimentară

Actualizat:
1966293 10152139961367893 2232485387382821121 o jpeg

Topmodelul de culoare a confirmat că se află în negocieri pentru a-şi lansa prima linie vestimentară, dezvăluind că vrea să urmeze exemplul prietenei sale apropiate, Kate Moss.

Topmodelul de culoare a confirmat că se află în negocieri pentru a-şi lansa prima linie vestimentară, dezvăluind că vrea să urmeze exemplul prietenei sale apropiate, Kate Moss.

Naomi Campbell (44) şi-a confirmat intenţia de-a deveni designer vestimentar pentru MailOnline: „Am fost abordată de câteva firme pentru a crea o linie vestimentară. Este ceva ce în momentul de faţă mă interesează şi acum mă aflu în negocieri. Mă voi asigura că veţi afla în momentul în care voi avea un anunţ de făcut“.

Vedeta se gândeşte să îşi lanseze propria linie de accesorii, lenjerie intimă şi costume de baie, dar şi o colecţie de îmbrăcăminte pentru femei.

De asemenea, aceasta a declarat că este întotdeauna mândră de prietenii ei care realizează „minunate linii vestimentare“. „Sincer, mă bucur să le port hainele“, a mai spus vedeta.

Naomi Campbell este unul dintre cele mai cunoscute şi mai bine plătite top modele din lume şi a lucrat pentru mari creatori de modă precum Ralph Lauren, Versace şi Dolce & Gabbana. Ea acum face parte şi din juriul concursului de modă televizat "The Face".

image

Foto: pagina oficială



Recente pe Ok! Magazine

Reese Witherspoon, Profimedia (2) jpg
Ana de Armas se distrează în vacanță   FOTO Instagram (1) jpg
James Bond Pierce Brosnan   GettyImages 1146554 jpg
Faye Dunaway, Warren Beatty  foto   profimedia 0971833589 jpg
Magic Mike Manganiello jpeg
FotoJet (73) jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233784 jpg
Rebel Wilson   Instagram (6) jpg
Ben Affleck foto profimedia jpg
Motanul Larry la Trooping the Colour   Instagram jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233470 jpg
FotoJet (72) jpg
Keir Starmer și soția lui, Victoria   GettyImages 2282725198 jpg
Prietenii tăi  foto   Getty jpg
Ileana Lazariuc foto Vlad Andrei pentru Kultho jpg
Reginele de la Bollywood foto profimedia getty images jpg
soții Ceaușescu  foto   GettyImages 901900356(2) jpg
Calista Flockhart și Harrison Ford  foto   Profimedia jpg