Nicole Kidman recunoaşte că şi-a făcut injecţii cu Botox

12 ianuarie, 2011

După ce ani la rândul a negat că ar fi folosit botox pentru a-şi masca ridurile, actriţa australiană a recunoscut într-un interviu pentru o revistă germană că a apelat la tratamentele antirid injectabile.

După ce ani la rândul a negat că ar fi folosit botox pentru a-şi masca ridurile, actriţa australiană a recunoscut într-un interviu pentru o revistă germană că a apelat la tratamentele antirid injectabile.

În sfârşit, Nicole Kidman (43) a recunoscut ceea ce era evident de ani de zile: faptul că a folosit Botoxul pentru a reda tinereţea tenului său. Însă, tot ea a ţinut să precizeze că acum nu îl mai foloseşte pentru că nu a fost mulţumită de rezultate. „Nu mi-a plăcut aspectul feţei mele după ce am folosit Botox. Acum nu îl mai folosesc şi-mi pot mişca din nou fruntea“, s-a confesat Nicole în cadrul unui interviu acordat unei reviste germane.

În urmă cu câţiva ani, actriţa a fost suspectată că ar fi folosit în exces substanţa botulinică, în condiţiile în care s-a prezentat la premiera unui film având faţa complet netedă, fără nicio expresie facială.

Foto: Northfoto



Recente pe Ok! Magazine

Jeffrey Epstein  foto   profimedia 0248726886 jpg
Dani Oțil la podcastul Gând la gând cu Teo Trandafir   captură de ecran (2) png
Margot Robbie în The Wolf Of Wall Street  foto   profimedia 0183328758 jpg
FotoJet (56) jpg
Ethan Hawke foto profimedia (2) jpg
Dieta folosită de Andreea Esca pentru a se menține   Facebook jpg
FotoJet (54) jpg
femeie trista jpg
FotoJet (56) jpg
Oase și Maria Pitică foto OK Magazine Sorin Stana jpg
Monica Bellucci, BAFTA 2026, GettyImages (6) jpg
Cindy Crawford, GettyImages (3) jpg
Planete, Pixabay (3) jpg
vedete la balul bridgerton bucurești FB  jpg
Eric Dane, GettyImages (1) jpg
Naomi Campbell  jpg
Blackpink - Facebook 5
diamant coroana Regina Elisabeta jpg