O nouă dovadă că Mariah Carey are nevoie de un stilist. Urgent!

Actualizat:
Mariah Carey Dines Out At Mr Chow jpeg

Mariah Carey a slăbit şi îi place să o arate

Este nevoie de o groază de bani pentru a arăta atât de ieftin. Să ne ierte Mariah Carey, ştim că diva este deosebit de talentată şi toate cele, dar atunci când te îmbraci ca o adolescentă la 46 de ani eşti într-o eroare.

Dar nu credem că logodnica miliardarului australian James Packer este conştientă de penibilul situaţiei, în ceea ce priveşte alegerea ei vestimentară. E drept că Mariah a slăbit mult şi este dreptul ei să-şi pună noua siluetă în evidenţă, dar parcă e cazul să mai abordeze şi alte ţinute în afara rochiilor mini şi mulate, din materiale lucioase sau piele.

Ciorapii din plasă sunt nelipsiţi

image

Asta ca să nu mai vorbim de ciorapii din plasă care pentru Mariah au devenit marcă înregistrată, chiar şi atunci când poartă sandale. Unele cu un aspect ieftin, la rândul lor.

Fotografia cu pricina a fost făcută în Beverly Hills, după ce cântăreaţa a ieşit din restaurantul Mr Chow. Fără logodnicul James Packer, după cum se poate vedea.

Foto: Hepta



Recente pe Ok! Magazine

angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg
Anne Hathaway, GettyImages (2) jpg
Olivia Wilde,Penelope Cruz, profimedia 1112334751 jpg
J LO (3) jfif
FotoJet (77) jpg
FotoJet (76) jpg
Otniela sexy jpg
Monstrul din Florența Netflix profimedia 1036937632 jpg
Taylor Swift nuntă poze fake AI jpg
Jackie JFK Bobby Kennedy și Ethel foto getty images colorată png
Cornel Ilie de la VUNK cu copiii lui jpg
2 jpg
Ana Bodea foto OK Magazine (2) jpg
Pamela Anderson   FOTO Instagram (2) jpg
Adelina Pestritu prezentatoare Burlacii Foc in Paradis VOYO si PRO TV (2) jpg
vedete în bikini jpg