Robbie Williams a vorbit despre relaţia lui: Respectam două porunci şi Dumnezeu a râs de mine

Actualizat:
"The Sea Of Trees" Premiere   The 68th Annual Cannes Film Festival jpeg

Cântăreţul Robbie Williams, care trăieşte o frumoasă poveste de dragoste cu Ayda Field, a vorbit recent despre căsnicia lui, dar şi despre faptul că nu şi-a făcut niciodată planuri referitoare la familie.

image

Robbie şi Ayda sunt căsătoriţi din anul 2010 şi au împreună doi copii: Theodora Rose şi Charlton Valentine, născuţi în 2012, respective 2014. Artistul a afirmat că are o relaţie perfectă şi că în presă, din păcate, lucrurile frumoase dintr-o relaţie nu sunt mediatizate, ci doar scandalurile: „S-a scris că am avut problem mentale şi că m-am luptat cu o depresie. Viaţa mea este frumoasă în proporţie de 95%, dar prima pagină a ziarelor este ocupată de celelalte 5 procente, care reprezintă problemele mele. Eu şi Ayda ne sprijinim reciproc şi avem o gândire asemănătoare. Ea este mult mai sigură decât mine când trebuie să facă ceva. Avem grijă unul de altul. Aşa funcţionează iubirea şi aşa ar trebui să fie în toate relaţiile“.

Robbie Williams a dezvăluit că, înainte de a-şi cunoaşte soţia, era foarte sigur că nu se va căsători şi că nu va avea copii, deoarece nu îşi dorea acest lucru: „În loc de cele 10 porunci ale Domnului, eu respectam doar două porunci pe care mi le dădusem singur: «Să nu faci nuntă» şi «Să nu faci copii». Apoi a apărut Ayda în viaţa mea şi totul s-a schimbat. Îi spui lui Dumnezeu ce planuri ai, iar el începe să râdă. Şi aşa am ajuns să mă căsătoresc cu o femeie minunată şi să am doi copii. Oamenii se schimbă“.



Recente pe Ok! Magazine

Rebel Wilson   Instagram (6) jpg
Ben Affleck foto profimedia jpg
Motanul Larry la Trooping the Colour   Instagram jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233470 jpg
FotoJet (72) jpg
Keir Starmer și soția lui, Victoria   GettyImages 2282725198 jpg
Prietenii tăi  foto   Getty jpg
Ileana Lazariuc foto Vlad Andrei pentru Kultho jpg
Reginele de la Bollywood foto profimedia getty images jpg
soții Ceaușescu  foto   GettyImages 901900356(2) jpg
Calista Flockhart și Harrison Ford  foto   Profimedia jpg
Shakira sexy   FOTO Facebook 5 jpg
Dallas  foto   Profimedia jpeg
Emmanuel Macron și soția sa, Brigitte, l au invitat pe Donald Trump la Versailles, Profimedia (3) jpg
Jennifer Lopez și Brett Goldstein, Profimedia (2) jpg
Sydney Sweeney, Profimedia (2) jpg
Sergiu Celibidache, profimedia 0418277397 jpg
FotoJet (66) jpg