Shakira s-a despărţit de iubit

Actualizat:

Vestea pe care o aşteptam din partea cântăreţei columbiene este că va deveni fie mireasă, fie mămică. Când colo, artista şi-a anunţat despărţirea de iubitul său, alături de care şi-a petrecut mai mult de 10 ani.

Vestea pe care o aşteptam din partea cântăreţei columbiene este că va deveni fie mireasă, fie mămică. Când colo, artista şi-a anunţat despărţirea de iubitul său, alături de care şi-a petrecut mai mult de 10 ani.

După aproape 11 ani de când Shakira forma un cuplu cu Antonio de la Rua, fiul fostului preşedinte argentinian, Fernando de la Rua, cei doi au decis să pună capăt idilei lor. „În timpul celor aproape 11 ani cât am fost împreună, ne-am iubit unul pe celălalt foarte mult, am avut grijă unul de altul şi ne-am ajutat reciproc. Aceşti ani au fost cei mai frumoşi din viaţa noastră! Cu toate astea, din august 2010, ne-am hotărât să nu mai fim împreună şi pe plan sentimental. Această perioadă cât vom sta separat este temporară. Vom ţine legătura în continuare, fiind şi mai departe parteneri în afacerile şi profesiile noastre”, a declarat cântăreaţa pe site-ul ei oficial.



Recente pe Ok! Magazine

Camelia Șucu, alături de Prințul Albert și Prințesa Charlene la Balul Crucii Roșii de la Monaco   FOTO Facebook (2) jpg
Andreea Marin   FOTO Alex Gâlmeanu pentru Secret Nipple (1) jpg
Murat Yakin, antrenorul Elveției, Profimedia (1) jpg
ElaC1 jpg
Carmen Electra din nou în Playboy (2) jpg
cabral instagram jpg
3 paulina porizkova jpg jpeg
FotoJet (86) jpg
FotoJet (83) jpg
thylane blondeau instagram jpg
Andreea Bănică (2) jpg
Mirabela Grădinaru și Nicușor Dan la Palatul Elysee, iulie 2026   FOTO Administrația Prezidențială (3) jpg
FotoJet (82) jpg
FotoJet (80) jpg
Elvis  foto   profimedia 0675135032 jpg
angela similea 12 jpg jpeg
mari jpg
1 bonnie tyler shutterstock 98898728 jpg jpeg