Shiloh Jolie nu mai vrea să fie băiat. Fiica biologică a Angelinei Jolie cu Brad Pitt și-a recăpătat feminitatea
Poate și pentru că începuse să semene fantastic de mult cu tatăl Brad Pitt, de care s-a lepădat? Fiica celebrilor foști soți de îndată ce a împlinit 18 ani a renunțat la numele de familie al tatălui, Pitt. Oficial este doar Shiloh Jolie.

În primă fază, ca urmare a comportamentului său băiețesc, mulți au bănuit-o că are o incertitudine cu privire la genul său, drama care se întâmplă frecvent multor tineri în zilele acestea.
Lui Shiloh Jolie nu i-a fost niciodată frică să-și etaleze stilul individual, optând adesea pentru haine largi, supradimensionate și păr scurt.

Cu toate acestea, se pare că tânăra de 18 ani experimentează diferite trăiri când vine vorba de aspectul ei și cel mai recent dă semne că ar cocheta cu revenirea feminității în viața sa.
Treptat, pare că devine copia mamei sale. Ceea ce este un compliment: Angelina Jolie este una dintre cele mai frumoase actrițe ale lumii.
Tânăra este unul dintre cei șase copii pe care Angelina Jolie îi împărtășește cu fostul ei soț, Brad Pitt. Shiloh s-a remarcat întotdeauna datorită modului ei băiețesc de purtare.
Este pasionată de dans și cea mai recentă apariție a sa o arată mult mai feminină decât o știam. Din câte se vede, Shiloh Jolie și-a lăsat părul mai lung și pare că a început să cocheteze cu feminitatea.
În copilărie, Shiloh a insistat să fie numită John de către familia și prietenii ei, potrivit părinților ei. „Ea vrea să se numească doar John”, i-a spus Brad lui Oprah în 2008. „John sau Peter. Deci este o chestie cu Peter Pan. Așa că trebuie să-i spunem John. „Shi, vrei...” „John. Eu sunt John”. Și apoi voi spune: „John, vrei niște suc de portocale?” Și ea spune „Nu!””.

„Deci, știi, sunt doar genul ăla de chestii care sunt drăguțe pentru părinți și probabil că sunt cu adevărat detestabile pentru alți oameni”, a adăugat el.

Într-un interviu acordat Daily Mail, Angelina a susținut alegerile copilului ei și a explicat că au fost bucuroși să i le îndeplinească. "Nu cred că este ceva de interpretat. Îi place să se îmbrace ca un băiat și vrea să-și tundă părul ca un băiat și a vrut să se numească John pentru o vreme", a spus ea.
„Unii copii poartă pelerine și vor să fie Superman și ea vrea să fie ca frații ei. Este cine este ea. A fost o surpriză pentru noi și este cu adevărat interesant, dar ea este mult mai mult decât atât – este amuzantă, dulce și drăguță. Dar da, îi place cravata.”
Foto: Profimedia