Soţul lui Céline Dion, operat de cancer la gât

5 martie, 2014

Drama pe care o ascundea cântăreaţa canadiană nu era legată de problemele în căsnicie, ci de boala soţului ei, René Angelil, căruia tocmai i-a fost înlăturată o tumoare apărută la nivelul gâtului.

Drama pe care o ascundea cântăreaţa canadiană nu era legată de problemele în căsnicie, ci de boala soţului ei, René Angelil, căruia tocmai i-a fost înlăturată o tumoare apărută la nivelul gâtului.

Când toată lumea credea că sunt pe cale să divorţeze, pricina pentru care cei doi păreau mai mereu trişti şi preocupaţi era cu totul alta. Soţul cântăreţei Céline Dion, René Angelil (72), a fost operat de cancer la gât, în decembrie 2013, cu două zile înainte de Crăciun.

Acum, el se simte bine şi se recuperează acasă.

„Nu vreau ca Rene să se streseze cu probleme legate de muncă. Doresc să se recupereze sută la sută. Mi-am susţinut concertele la Colosseum (în Las Vegas, n.r.) şi totul este sub control“, a afirmat Céline într-un comunicat.

Céline Dion şi René Angelil, care este şi managerul cântăreţei, s-au căsătorit în 1994 şi au împreună trei copii: Rene-Charles, în vârstă de 13 ani, şi gemenii în vârstă de patru ani Eddy şi Nelson.

Foto: Wenn



Recente pe Ok! Magazine

Demi Moore la BAFTA 2025, Profimedia jpg
Tom Cruise şi Ana de Armas. FOTO: Shutterstock, Getty Images
putin si kabaeva jpg
Puya foto ©MIHAI STETCU jpg
Jane Seymour colaj profimedia jpg
Cristina Cioran însărcinată a doua oară cu Alex Dobrescu   Sorin Stana, OK România (4) jpg
barbat in camasa jpg
Alina Sorescu vs Alexandru Ciucu jpg
colaj Angelina Jolie getty images jpg
Femeie trista, Pexels (2) jpg
Brad Pitt, Profimedia jpg
Whitney Houston și mama ei, Cissy Houston   Getty Images jpg
Femeie frumoasă, Pexels (2) jpg
Moștenitoarea Swarovski foto Instagram jpg
Alina Sorescu, Acasă la Măruță, Screenshot Youtube (2) png
FotoJet Octavia jpg
jessica  alba plaja mexic profimedia jpg
Simona Halep (EPA) jpg