Ştefan Bănică Jr. va face sărbătorile cu „socrii“

12 decembrie, 2013
media 138671499256754200 png

Pentru că are multe concerte în Capitală, noua lui parteneră de viaţă, Lavinia Pârva, l-a convins să petreacă sărbătorile împreună cu părinţii ei, pe care îi va chema la Bucureşti. Mama şi tatăl Laviniei vor veni tocmai din Timişoara s-o cunoască pe mama lui Ştefan, semn că între el şi fiica lor lucrurile devin tot mai serioase.

Pentru că are multe concerte în Capitală, noua lui parteneră de viaţă, Lavinia Pârva, l-a convins să petreacă sărbătorile împreună cu părinţii ei, pe care îi va chema la Bucureşti.

Mama şi tatăl Laviniei vor veni tocmai din Timişoara s-o cunoască pe mama lui Ştefan, semn că între el şi fiica lor lucrurile devin tot mai serioase.

De altfel, în ciuda celor speculate de tabloide, cum că artistul n-ar fi tocmai pe gustul viitoarei soacre, Lavinia a declarat la „Wowbiz“ că relaţia dintre aceştia este cât se poate de bună, după vizita de luna trecută de la Timişoara.

„Mama îl place foarte mult pe Ştefan. S-au pupat când s-au văzut. Am mâncat şi acasa, am ieşit şi la restaurant…“, a spus Lavinia la Kanal D.

Cântăreaţa nu a vrut să dezvăluie însă dacă s-ar fi mutat acasă la Ştefan Bănică. „Petrecem mult timp împreună când suntem liberi şi cam atât. Lăsăm lucrurile saă curgă de la sine“, a explicat ea.

image

Foto: paginile personale, Wowbiz



Recente pe Ok! Magazine

foto facebook catalin maruta png
bianca brad mama webp
Dan Negru la Jocul Cuvintelor jpg
9 sarah jessica parker si chris noth 3 jpg jpeg
Kate Middleton și Jennifer Lawrence foto profimedia jpg
catalin maruta instagram jpg
Jennifer Lopez, profimedia 1065399964 jpg
Pamela Anderson foto profimedia 1065428339 (3) jpg
david victoria beckham son brooklyn t jpeg
Banner Sofia Vicoveanca
Timothée Chalamet și Kylie Jenner, GettyImages (1) jpg
FotoJet (49) jpg
FotoJet (48) jpg
Angelina Jolie  foto   Profimedia jpg
Pisică, Pexels (4) jpg
Monica Lewinsky   profimedia 1064349322 jpg
Jennifer Garner și Ben Affleck colaj jpg
Robert F  Kennedy Jr , GettyImages jpg