Tatăl Mădălinei Manole a murit. Ion Manole fusese internat cu coronavirus. Ce suferinţă purta

9 septembrie, 2020
2 madalina jpg jpeg

S-a stins cu multă durere în suflet, cu gândul la sfârşitul nedrept al fiicei sale şi la nepotul pe care nu a mai apucat să îl vadă. Ion Manole a murit astăzi într-un spital din Ploieşti.

Tată Mădălinei Manole fusese diagnosticat cu coronavirus şi internat la Terapie intensivă, dar starea i se agravase în ultimele zile.

Bărbatul de 77 de ani a suferit un stop cardio- respirator în cursul zilei de astăzi, fusese resusciat şi îşi revenise, dar respira cu ajutorul aparatelor. “DUMNEZEU să te odihnească în pace, tată! Acum eşti împreună cu fata şi soţia ta!”, a scris Marian, fratele Mădălinei, pe Facebook.

Ion Manole nu este însă singurul din familie care a primit acest verdict din partea medicilor. Şi fratele artistei a fost diagnosticat cu coronavirus. Marian a revenit acasă după 14 zile de izolare şi şi-a găsit tatăl în comă diabetică, iar sfârşitul a venit inevitabil.



Recente pe Ok! Magazine

Dieta folosită de Andreea Esca pentru a se menține   Facebook jpg
FotoJet (54) jpg
femeie trista jpg
FotoJet (56) jpg
Oase și Maria Pitică foto OK Magazine Sorin Stana jpg
Monica Bellucci, BAFTA 2026, GettyImages (6) jpg
Cindy Crawford, GettyImages (3) jpg
Planete, Pixabay (3) jpg
vedete la balul bridgerton bucurești FB  jpg
Eric Dane, GettyImages (1) jpg
Naomi Campbell  jpg
Blackpink - Facebook 5
diamant coroana Regina Elisabeta jpg
FotoJet (54) jpg
Simona și Marius Urzică (2) jpg
Tahnee Welch, talentata fiică a lui Raquel Welch, GettyImages 118807987 jpg
Jeffrey Epstein, profimedia 1060547879 jpg
Robert Duvall si Luciana Pedraza  GettyImages 854074 jpg