Tatyana Ali din ”Prinţul din Bel Air” s-a căsătorit!

18 iulie, 2016
tatyana t jpeg

A devenit cunoscută publicului larg graţie personajului Ashley Banks, din celebrul film ”Prinţul din Bel Air”, în care a jucat alături de Will Smith.

Tatyana s-a căsătorit weekend-ul trecut

Ei bine, Tatyana Ali, căci acesta este numele real al actriţei, a ajuns astăzi la 37 de ani, este însărcinată şi tocmai s-a căsătorit! Da, actriţa a bifat anul acesta două reuşite: primul copil cu şi primul mariaj cu Vaughn Rasberry, un bărbat pe care l-a cunoscut pe Internet, acum aproape doi ani.

Tatyana este însărcinată pentru prima dată

Nunta celor doi a avut loc pe 17 iulie, în Beverly Hills, Tatyana jurându-i iubire veşnică alesului ei printr-o ceremonie romantică la care au participat toţi prietenii apropiaţi, dar şi familiile lor. Mireasa de 37 de ani a strălucit în ziua nunţii într-o rochie Amsale, făcută special pentru ea.

Tatyana şi Vaughn s-au cunoscut pe Internet

Ea şi profesorul universitar Vaughn Rasberry s-au cunoscut în 2014, prin intermediul site-ului eHarmony. Acum câteva luni, Tatyana mărturisea că ea şi Vaughn şi-au scris câteva luni bune scrisori şi de-abia apoi au început să converseze pe Skype. În luna martie, ce doi au anunţat că s-au logodit şi că aşteaptă un copil împreună. ”Să ne plănuim nunta a fost palpitant, însă când am aflat că sunt însărcinată ne-a schimbat întreaga perspectivă”, a declarat Tatyana pentru ”Entertainment Tonight”.

foto: Hepta / Cinemagia / Instagram



Recente pe Ok! Magazine

Amalia Năstase, Instagram (1) jpg
zodii jpg
Familia luii Gică Hagi la Palatul Cotroceni  FOTO facebook webp
En Vogue colaj jpg
Beyonce, Kate Middleton, Angelina Jolie  foto   GettyImages jpg
FotoJet Pam jpg
FotoJet AM jpg
ben affleck jennifer garner profimedia jpg
pamela bach david hasselhoff  foto   Profimedia jpg
Anca Țurcașiu și Călin Șerban la Cătălin Măruță la Pro TV jpg
Theo Rose (2) jpeg
Barack Obama si Michelle Obama jpg
jennifer garner john miller Ben Affleck profimedia 0819951262 jpg
1 zodii noroc la bani jpg jpeg
Anca Serea a răcit
George și Amal Clooney la New York, GettyImages (6) jpg
FotoJetGarner (1) jpg
mame de vedete colaj  jpg