Uitați Parisul! Monaco este acum destinația preferată a surorilor Gabor

Monica și Ramona Gabor petrec tot mai mult timp împreună, mai ales de când au și afaceri comune.

Ramona si Monica Gabor la Monaco criptomonede (2) jpg

Sunt tinere, frumoase, elegante, au succes la bărbați, dar au și fler în afaceri. Cel puțin, asta au demonstrat, în ultimii ani, cele două surori Gabor, care au vrut să dovedească faptul că sunt mai multe decât niște fețe frumoase.

În ultima vreme, Monica Gabor și Ramona Gabor par mai hotărâte ca oricând să-și demonstreze abilitățile în business și s-au lansat în noi proiecte, pe lângă afacerile pe care le-au ajutat deja să crească - Monica în Statele Unite, cu băuturile energizante și inovațiile partenerului său de viață, Mr. Pink, iar Ramona în Dubai, unde a colaborat cu diferite branduri de modă, dar și unde și-a lansat propria linie de parfumerie, vândută în cele mai bine cotate mall-uri.

Recent, fetele Gabor s-au regrupat la Paris, unde ne-a fost clar că întâlnirea lor nu a fost doar o simplă escapadă ca între fete. Pentru ca acum Ramona să posteze imagini din Monaco, imediat după valul de celebrități din Cannes și cel de la Grand Prix-ul din micul Principat, în care s-o revedem pe Monica reapărând în peisaj, în exclusivistul Hôtel de Paris Monte-Carlo, unde au fost cazate și răsfățate.

Unele surse spun că surorile Gabor ar fi intrat în afaceri cu criptomonede și, pentru a avea un start bun în investițiile în NFT-uri (cele mai profitabile, la momentul actual), au participat la câteva întâlniri cu diverse personaje rodate deja în acest business. 

În orice caz, luxul în care trăiesc cele două fete din Bacău este deja aspirațional. Zboară cu avioane private, merg cu mașini de mare lux, sunt cazate în hoteluri de top, iau masa în restaurante cu stele Michelin și au ținute de mii de euro, preponderent de la Chanel. Cine n-ar vrea să fie ca ele?

FOTO: Instagram



Recente pe Ok! Magazine

IRIS jpg
Brooke Shields, GettyImages (17) jpg
FotoJet (75) jpg
Echipa regizorului Cristian Mungiu care joacă în filmul „Fjord”
Mădălina Ghenea, profimedia 1102775028 jpg
Demi Moore Cannes, Profimedia (3) jpg
Geena Davis la 70 de ani, 18 mai 2026, Profimedia (4) jpg
Angelina Jolie și Zahara Globurile de Aur 2025 GettyImages 2192572372 jpg
Eva Longoria la Cannes,  Profimedia (2) jpg
Kylie Minogue, profimedia 1100127760 jpg
Sharon Stone în negru la Cannes, Profimedia (1) jpg
Donald Trump   Profimedia jpeg
Vladimir Draghia foto Pro TV jpg
FotoJet (72) jpg
Marilyn Monroe, Profimedia (3) jpg
FotoJet (71) jpg
Eva Pavel e prezentatoarea emisiunii “Apel la consilier” de la Kanal D foto Kanal D
FotoJet (70) jpg