Valentina Pelinel şi-a botezat fiul

Actualizat:
Valentina Pelinel si Milan jpeg

La aproape 11 luni de când l-a adus pe lume pe băieţelul său, Milan, frumoasa blondă a reuşit să-l şi creştineze.

image

Alegerea zilei celei mari a depins de permisia acordată tatălui lui Milan, Cristian Borcea, de-a ieşi din închisoare. De îndată ce avizul a fost dat, fostul boss de la Dinamo şi-a putut boteza băiatul la biserică, aşa cum o cere datina creştină.

Slujba a avut loc la biserica din Pipera, în apropiere de reşedinţa lui Cristi Borcea.

Cum era de aşteptat, Valentina Pelinel a radiat toată şi a ales pentru această zi specială o rochie bleu, cu guler alb. De remarcat că şi tatăl băieţelului său s-a asortat cu ea, purtând o cravată în aceeaşi nuanţă.

Naşa bebeluşului a fost una dintre cele mai bune prietene ale Valentinei, Alexandra Mihai, de profesie medic.

De la ceremonia religioasă n-au lipsit nici mama şi sora Valentinei, nici Mihaela Borcea, prima soţie a fostului dinamovist, copiii cei mari şi George Becali, naşul acestuia.

Petrecerea a avut loc în cadru restrâns, la reşedinţa lui Cristi Borcea.



Recente pe Ok! Magazine

FotoJet (77) jpg
FotoJet (76) jpg
Otniela sexy jpg
Monstrul din Florența Netflix profimedia 1036937632 jpg
Taylor Swift nuntă poze fake AI jpg
Jackie JFK Bobby Kennedy și Ethel foto getty images colorată png
Cornel Ilie de la VUNK cu copiii lui jpg
2 jpg
Ana Bodea foto OK Magazine (2) jpg
Pamela Anderson   FOTO Instagram (2) jpg
Adelina Pestritu prezentatoare Burlacii Foc in Paradis VOYO si PRO TV (2) jpg
vedete în bikini jpg
Jane Fonda  profimedia 1060160968 jpg
iubitele fotbaliștilor de la Mondial jpg
Carmen Tănase și Bogdan Farcaș   FOTO Instagram, Pro TV jpg
Jennifer Lopez, GettyImages (3) jpg
Ioana Maria Moldovan si Andrei  foto   arhivă personală jpg
Alexandra Stan mai are puțin și naște   FOTO Instagram jpg