Vedetele s-au adunat, cu mic, cu mare, la o prezentare de modă inedită, în care modelele au fost sportivi de marcă

Unul dintre cele mai apreciate magazine din JW Marriott București a devenit neîncăpător când și-a lansat colecția de vară 2025. Campioni sportivi, artiști și influenceri de top au participat la un eveniment exclusivist, care a celebrat performanța, frumusețea și rafinamentul desăvârșit.

image

Sportivi de marcă

Printre invitații de seamă s-a aflat Elisabeta Lipă, multiplă campioană olimpică la canotaj, alături de fostul prim-ministru Călin Popescu Tăriceanu și Amatto Zaharia, președintele Federației Române de Kempo.

Au fost, de asemenea, prezenți și Dinu Pescariu, Gabriel Trifu, Ana Maria Prodan – celebra impresară de fotbaliști – și partenerul ei, campionul mondial la box Ronald Gavril, dar și foștii mari fotbaliști Miodrag Belodedici (însoțit de soție) și Giani Kiriță, alături de agentul FIFA Cornel Teodorescu.

Nici vedetele din showbiz nu au lipsit. Astfel, au răspuns afirmativ invitației primite Monica Davidescu, Oana Ioniță, Monica Iagăr, Raluca Dumitru, Claudia Neghină, Roxana Vancea (alături de soț și de simpaticul ei fiu), cântăreața de muzică populară Claudia Ghițulescu, chef Patrizia Paglieri, make-up artistul Adrian Pescariu, Mirela Chirilă, Mia – văduva regretatului Silviu Prigoană –, precum și Alina și Ilan Laufer împreună cu copiii lor.

Prezentarea de modă

Pe podium au defilat, alături de frații Zaharia, sportivi de top precum Cezar Crețu – tenismen, Maria Mihalache – campioană națională la atletism, Petre Jarcu, Cristian Mănită, Mirela Cojocaru, Bianca Mangu, dar și vedeta TV Cristi Geamăn. Întreaga defilare s-a bucurat de aplauzele toturor celor prezenți, care au apreciat dezinvortura cu care sportivii au prezentat noile ținute din colecția de vară Avant Premiere.

Mai multe pentru tine...

A fost o seară memorabilă, prezentată cu farmec și spontaneitate de Andrei Nourescu, și apreciată de toți cei prezenți la lansarea noii colecții de vară 2025 Avant Premiere. Pentru a admira noile ținute și-a descoperi atmosfera relaxantă de la eveniment, dă click pe galeria foto de mai jos:

foto - Press Book Media



Recente pe Ok! Magazine

FotoJet (82) jpg
 Margaret Qualley, Profimedia (2) jpg
Warren Beatty  foto   profimedia 0145112106 jpg
Peter O'Toole, Liz Taylor, Richard Burton, Profimedia (1) jpg
Margot Robbie, Profimedia (1) jpg
Celine Dion, Getty jpg
Victoria și David Beckham, Instagram (2) jfif
elena udrea  la plaja jpg
Tom Cruise, Katie Holmes  foto   shutterstock 165862814 jpg
Jennifer Lopez  foto   Instagram jpg
george clooney amal clooney venice 090224 2 edc6ceb89e4d4be59a3e28a2bb62a055 jpg
Diana Munteanu în Santorini  FOTO Instagram (8) jpg
UNTOLD2026 jpeg
Nicole Kidman colaj Profimedia jpg
Elizabeth Taylor, Marilyn Monroe  foto   Profimedia jpg
Brad Pitt si Angelina Jolie  jpg
Salma Hayek, Getty (8) jpg
Kristin Davis, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall pe platourile de filmare Sex and the City The Movie, New York, septembrie 2007, Profimedia jpg