Ricky Martin pleacă în turneu cu Enrique Iglesias

Actualizat:
3 profimedia 0503486258 jpg jpeg

Să înceapă show-ul! Ricky Martin şi Enrique Iglesias le pregătesc fanilor muzicii latine o surpriză de proporţii.

Cei doi artişti vor cânta în  SUA şi Canada, în cadrul unui turneu de amploare.  Ei îl vor avea ca invitat pe cântăreţul columbian Sebastián Yatra.

Turneul va demara pe 5 septembrie la Phoenix şi se va încheia pe 30 octombrie la Atlanta, timp în care muzica celor doi va răsuna la Los Angeles, Houston, Las Vegas, Toronto, Montreal, New York, Chicago sau Miami. Biletele vor fi scoase la vânzare pe 12 martie. "Este pentru prima oară când plec în turneu cu cineva", a mărturisit Ricky Martin. "Suntem foarte fericiţi să colaborăm pentru acest turneu, care pentru noi este un eveniment special", a adăugat Enrique Iglesias. Ricky Martin şi Enrique Iglesias visează de ceva vreme la această colaborare. "Ne-am dorit dintotdeauna acest proiect, vorbim de mulţi ani despre el, iar acum se va concretiza", a spus Enrique Iglesias care s-a declarat "puţin nervos" în faţa acestei experienţe pe care o va avea alături de prietenul Ricky Martin.



Recente pe Ok! Magazine

Alexandru Ciucu 2026   FOTO Sorin Stana, OK Romania (1) jpg
Diana Munteanu (4) jpg
Audrey Hepburn, Profimedia (2) jpg
Cățeluș salvat, Instagram Roman Camacho png
Vatican, călugăriță  foto   Pixabay, GettyImages jpg
Penélope Cruz, GettyImages 2283206414 jpg
Reese Witherspoon, Profimedia (2) jpg
Ana de Armas se distrează în vacanță   FOTO Instagram (1) jpg
James Bond Pierce Brosnan   GettyImages 1146554 jpg
Faye Dunaway, Warren Beatty  foto   profimedia 0971833589 jpg
Magic Mike Manganiello jpeg
FotoJet (73) jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233784 jpg
Rebel Wilson   Instagram (6) jpg
Ben Affleck foto profimedia jpg
Motanul Larry la Trooping the Colour   Instagram jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233470 jpg
FotoJet (72) jpg