Victoria şi David Beckham îşi vând casa din Beverly Hills! Suma incredibilă pe care o vor încasa

Actualizat:
1 gettyimages 960041184 jpg jpeg

În anul 2007, când a semnat cu LA Galaxy, David Beckham şi familia lui s-au mutat în Beverly Hills, într-o locuinţă pe care au cumpărat-o cu 22 de milioane de dolari.

Potrivit celor de la Daily Mail, David Beckham a achitat suma la acea vreme cu o parte din banii pe care i-a câştigat la clubul american, unde a fost remunerat cu 250 de milioane de dolari.

Acum, la 11 ani de când s-au mutat în SUA, Victoria şi David Beckham s-au decis să vândă casa în care au locuit, însă preţul este unul cu mult peste cel achitat de ei. Sursa citată notează că familia Beckham doreşte nici mai mult, nici mai puţin de 33,1 milioane de dolari în schimbul locuinţei din Beverly Hills.

Casa are şase dormitoare, nouă băi, piscină, bibliotecă şi un studio muzical, dar şi porţi de fier care asigură o mai mare intimitate.

Din câte se pare, Victoria şi David Beckham au luat decizia de a vinde casa deoarece fostul fotbalist s-a mutat la Miami, iar creatoarea de modă locuieşte mai mult la Londra.



Recente pe Ok! Magazine

Ben Affleck foto profimedia jpg
Motanul Larry la Trooping the Colour   Instagram jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233470 jpg
FotoJet (72) jpg
Keir Starmer și soția lui, Victoria   GettyImages 2282725198 jpg
Prietenii tăi  foto   Getty jpg
Ileana Lazariuc foto Vlad Andrei pentru Kultho jpg
Reginele de la Bollywood foto profimedia getty images jpg
soții Ceaușescu  foto   GettyImages 901900356(2) jpg
Calista Flockhart și Harrison Ford  foto   Profimedia jpg
Shakira sexy   FOTO Facebook 5 jpg
Dallas  foto   Profimedia jpeg
Emmanuel Macron și soția sa, Brigitte, l au invitat pe Donald Trump la Versailles, Profimedia (3) jpg
Jennifer Lopez și Brett Goldstein, Profimedia (2) jpg
Sydney Sweeney, Profimedia (2) jpg
Sergiu Celibidache, profimedia 0418277397 jpg
FotoJet (66) jpg
Emily Ratajkowski  sursa foto   Instagram jpg