What’s Up, probleme de sănătate după divorţ! Era invitat la o emisiune, dar nu a mai ajuns

Actualizat:
1 whats up andra maruta 71215970 2488555784565266 7425069101170556928 n jpg jpeg

La mijlocul lunii august, What’s Up dezvăluia că el şi soţia lui, Simina, care îi era şi manager, au decis să pună capăt unui mariaj care dura de foarte mulţi ani.

După ce a anunţat că s-au despărţit, What’s Up şi-a făcut o nouă iubită şi a afirmat că el şi Simina se separaseră cu câteva luni înainte de a anunţa public acest lucru, artistul dorind să facă aceste precizări după ce în mediul online se spunea că şi-ar fi înşelat soţia.

La mai bine de o lună după ce a anunţat că nu mai formează un cuplu cu Simina, What’s Up pare să aibă unele probleme de sănătate, din cauza cărora nu a mai ajuns în platoul emisiunii „Star Matinal“, de la Antena Stars, acolo unde fusese invitat, alături de Cortes, de Popescu şi Flick.

„M-am trezit de dimineaţă cu măseaua umflată. Ştii când ţi-e frică de dentist şi tot amâni? Aveam o prietenă măsea care s-a cariat în ani de zile de maestecat cu ea şi acum de frică să merg la doctor, am zis lasă că trece de la sine. Mi e frică de injecţie. Deja am dat o fugă la stomatolog şi mi-a dat nişte antibiotic“, a spus What’s Up.



Recente pe Ok! Magazine

Keir Starmer și soția lui, Victoria   GettyImages 2282725198 jpg
Prietenii tăi  foto   Getty jpg
Ileana Lazariuc foto Vlad Andrei pentru Kultho jpg
Reginele de la Bollywood foto profimedia getty images jpg
soții Ceaușescu  foto   GettyImages 901900356(2) jpg
Calista Flockhart și Harrison Ford  foto   Profimedia jpg
Shakira sexy   FOTO Facebook 5 jpg
Dallas  foto   Profimedia jpeg
Emmanuel Macron și soția sa, Brigitte, l au invitat pe Donald Trump la Versailles, Profimedia (3) jpg
Jennifer Lopez și Brett Goldstein, Profimedia (2) jpg
Sydney Sweeney, Profimedia (2) jpg
Sergiu Celibidache, profimedia 0418277397 jpg
FotoJet (66) jpg
Emily Ratajkowski  sursa foto   Instagram jpg
Marian Godină   arhiva personală (3) JPG
FotoJet (67) jpg
Machiaj mireasa jpg
   Carmen Brumă a terminat sesiunea și e fericită că se pregătește de vacanță