EXCLUSIV Gina Pistol, despre situaţiile limită de la Asia Express: "Am dormit într-o cameră care avea baia plină de furnici"

Actualizat:
7 gina pistol la asia express 7 jpg jpeg

Gina Pistol a povestit într-un interviu exclusiv pentru OK! Magazin cum a fost experienţa sa de la Asia Express. Ca şi concurenţii, şi prezentatoarea competiţiei a trecut prin situaţii limită!

Cum a fost experienţa filmărilor de la Asia Express pentru tine?

Fac parte din cele mai tari echipe, atât la Asia Express, cât şi la Chefi la cuţite! Nu-i uşor să stăm departe de casă două luni şi să ne avem doar unii pe alţii, când dăm de greu...

Care au fost situaţiile grele prin care ai trecut la filmări?

În primul rând, am avut un şoc mare din cauza diferenţelor culturale. Apoi alimentaţia diferită te dezechilibrează pe termen lung, iar programul e foarte aglomerat. Aveam dimineţi când mă trezeam la 2.45, cel mai târziu mi-am început ziua la 4.45-5.00 dimineaţa. Mă trezeam, îmi strângeam totul din cameră, pentru că schimbam locaţia, mă machiam, mă coafam şi mă îmbrăcam, apoi stăteam toată ziua pe teren şi întâmpinam ba temperaturi foarte ridicate, ba ploaie torenţială şi frig, iar eu trebuia să arăt tot timpul bine în faţa camerelor. Au existat zile când nu mă simţeam bine fizic, când aveam insolaţie, pentru că soarele din Filipine e atât de puternic, încât simţeam cum fierbea carnea pe mine. Se întâmpla să ajungem de la foarte cald, în Filipine, la foarte frig, în Taiwan, şi tremuram de nu mai puteam în rochiţa pe care o purtam. În ceea ce priveşte condiţiile de cazare, am nimerit o dată într-o cameră care avea baia plină de furnici şi doar apă rece. Tot aveam impresia că era o fereastră deschisă, dar, de fapt, nu aveam geam la fereastră, era acoperit golul cu un ziar, atât. Am fost cazaţi şi într-un hotel despre care se spunea că era bântuit...

Dar crezi în aşa ceva?

Toţi suntem energie şi, crede-mă, că se simţea o tensiune incredibilă acolo. Mulţi din echipă au şi avut coşmaruri noaptea aceea. Îţi spun, condiţiile din Filipine au fost foarte grele! De-abia când pleci din astfel de locuri, apreciezi cu adevărat confortul de acasă!

Şi ce-ai făcut când te-ai întors acasă, ai sărit de gâtul iubitului?

Normal, bineînţeles! Şi apoi te odihneşti mult! Primele două zile nici nu-ţi dai seama ce ţi se întâmplă. Până şi faptul că dormi lângă omul drag ţi se pare un vis frumos. Atunci când mă întorc, vreau să petrec timp cu mine însămi, cu cei la care ţin, timp de calitate...

Citiţi continuarea interviului în revista OK! Magazine.



Recente pe Ok! Magazine

FotoJet (72) jpg
Keir Starmer și soția lui, Victoria   GettyImages 2282725198 jpg
Prietenii tăi  foto   Getty jpg
Ileana Lazariuc foto Vlad Andrei pentru Kultho jpg
Reginele de la Bollywood foto profimedia getty images jpg
soții Ceaușescu  foto   GettyImages 901900356(2) jpg
Calista Flockhart și Harrison Ford  foto   Profimedia jpg
Shakira sexy   FOTO Facebook 5 jpg
Dallas  foto   Profimedia jpeg
Emmanuel Macron și soția sa, Brigitte, l au invitat pe Donald Trump la Versailles, Profimedia (3) jpg
Jennifer Lopez și Brett Goldstein, Profimedia (2) jpg
Sydney Sweeney, Profimedia (2) jpg
Sergiu Celibidache, profimedia 0418277397 jpg
FotoJet (66) jpg
Emily Ratajkowski  sursa foto   Instagram jpg
Marian Godină   arhiva personală (3) JPG
FotoJet (67) jpg
Machiaj mireasa jpg