Monica Tatoiu revine în ţară după cinci săptămâni de izolare pe o insulă

Actualizat:
1 tatoiu jpg jpeg

Monica Tatoiu s-a izolat pe o insulă ca să scape de coronavirus. Fosta femeie de afaceri avea biletele cumpărate pentru această vacanţă, iar la dorinţa soţului său a decis să nu îşi anuleze planurile. Când a ajuns acolo, totul s-a schimbat.

Deşi erau puţine cazuri de coronavirus, au fost sfătuiţi să rămână în case.

“Se fac cinci săptămâni de când sunt aici. Am luat biletele sa vin în concediu în martie cu un an înainte, cum fac de trei ani, înainte de Paşti. Am plecat pe 16 martie şi când am ajuns aici, Franţa a decretat că toată lumea stă în casă”, mărturisea fosta femeie de afaceri.

Monica Tatoiu va reveni în ţară în luna mai, când în România va fi ridicată starea de urgenţă. ”Mi-am luat bilet. Vin acasă pe 22 mai. De la Paris cu Tarom. URA”, a fost mesajul postat de vedetă pe un site de socializare.



Recente pe Ok! Magazine

Diana Munteanu (4) jpg
Audrey Hepburn, Profimedia (2) jpg
Cățeluș salvat, Instagram Roman Camacho png
Vatican, călugăriță  foto   Pixabay, GettyImages jpg
Penélope Cruz, GettyImages 2283206414 jpg
Reese Witherspoon, Profimedia (2) jpg
Ana de Armas se distrează în vacanță   FOTO Instagram (1) jpg
James Bond Pierce Brosnan   GettyImages 1146554 jpg
Faye Dunaway, Warren Beatty  foto   profimedia 0971833589 jpg
Magic Mike Manganiello jpeg
FotoJet (73) jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233784 jpg
Rebel Wilson   Instagram (6) jpg
Ben Affleck foto profimedia jpg
Motanul Larry la Trooping the Colour   Instagram jpg
AnnaLynne McCord  profimedia 0423233470 jpg
FotoJet (72) jpg
Keir Starmer și soția lui, Victoria   GettyImages 2282725198 jpg