Crimă fashion! Ce divă a purtat această rochie la un eveniment public?

Actualizat:
1 riri jpg jpeg
image

Una dintre cele mai cunoscute reguli din modă este să nu asortezi culori nebune, precum rozul bonbon. Mai ales atunci când modelul rochiei nu te ajută nici el. Deloc. Frumoasa Rihanna crede, probabil, că-şi permite astfel de experimente vestimentare, fără să rişte să arate ridicol. Greşit.

Ei bine, Riri pare c-a umblat prin şifonierul Dianei Ross când a ales această nebunie roz pentru evenimentul de lansare al noului ei parfum, RiRi by Rihanna, la magazinul Macy’s Downtown Brooklyn, din New York.

Poţi fi tu cea mai frumoasă femeie din lume, dar asta nu înseamnă că arăţi de milioane chiar şi într-o rochie cu mâneci bufante, care ar fi arătat cool doar la un bal al bobocilor din anii ‘80.

Iar când la rochia din dantelă asortezi o pereche de pantofi cu toc în acelaşi ton, ba chiar alegi şi rujul şi oja în aceeaşi nuanţă, e clar că avem de-a face cu o supradoză de roz.

Foto: Hepta

image image


Recente pe Ok! Magazine

Camelia Potec prelucrată   FOTO Sorin Stana, revista OK (2) jpg
Blake Lively și Justin Baldoni în It Ends With Us   profimedia 0974807275 jpg
Jennifer Aniston, Profimedia (1) jpg
Anatol Basarab B jpg
Bill Clinton și Jeffrey Epstein   Profimedia jpg
jeffrey epstein jpg
David Duchovny  foto   profimedia 0148424348 jpg
vedete umilite pentru fizicul lor  jpg
Christina Applegate jpeg
Tradiţii şi obiceiuri în Vinerea Mare  Ce nu ai voie să faci în Vinerea Patimilor jpeg
vedete Eva Longoria, Megan Fox  foto   Profimedia jpg
FotoJet (61) jpg
CHUANDO TAN modelul de 60 de ani Instagram jpg
Cuplu imparte plapuma - somn -pat FOTO Shutterstock
Elena Cârstea la podcastul Lucruri simple cu Horia Brenciu   captură de ecran (16) png
Sydney Sweeney, Instagram (2) jpg
Laura Cosoi, alături de soțul ei, Cosmin Curticăpean, și de cele 4 fiice ale lor, Rita, Vera, Aida și Lara   Instagram 2 jpg
Celine Dion a făcut marele anunț   captură de ecran (3) png